GRUPA MTC to dynamicznie rozwijająca się grupa firm. Głównym pionem naszej działalności jest outsourcing usług utrzymania czystości. Nieustanny rozwój firmy wiąże się z zapotrzebowaniem na dynamiczną i wykwalifikowaną kadrę.

Niezależnie od tego czy jesteś osobą doświadczoną czy dopiero zaczynasz swoją karierę, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy rozwój i możliwości awansu. Zgłoś swoją kandydaturę i przedstaw swoje umiejętności, a być może zostaniesz członkiem naszego zespołu.

Administracja

Głowna Siedziba znajduje się w Wodzisławiu Śląskim i tu też pracuje cała nasza administracja. W jej skład wchodzą działy księgowości, kadr, handlowy, operacyjny, dział logistyki oraz prawny. Osoby pracujące w tych działach charakteryzują się zdolnością analitycznego myślenia, samodyscypliną i odpowiedzialnością. Jeżeli posiadasz te cechy i twoim celem jest praca na stanowisku administracyjnym, zapraszamy - Złóż swoja aplikację.

Dział Handlowy

Dział handlowy dzieli się na dwie główne części: Dział sprzedaży bezpośredniej oraz dział zakupów. Nasi pracownicy odpowiedzialni są za bieżące zamawianie towarów wyłącznie u producentów zgodnie z naszym zapotrzebowaniem, tworzenie procesów ofertowych, monitorowanie rynku, zbieranie i analizowanie informacji a także bezpośredni kontakt i budowanie relacji z klientem. Jeśli jesteś osobą komunikatywną z siłą przebicia i zdolnościami negocjacyjnymi, a dodatkowo posiadasz doświadczenie w branży usług utrzymania czystości - Zgłoś się do nas.

Dział Operacyjny

Dział operacyjny zajmuje się organizacją współpracy z szerokim wachlarzem naszych kontrachentów, zaopatrzeniem wewnętrznym, kontaktem z klientam oraz dbaniem o zaspokajanie ich potrzeb. Jest to dział w którym realizować mogą się zarówno osoby lubiące pracę mobilną jako przedstawiciele handlowi i kierownicy regionalni, jak też ceniący sobie pracę stacjonarną w jednym z naszych oddziałów jako część załogi obsługującej dany region. Myślisz o pracy w tym dziale? Złóż swoją aplikację.

Logistyka

W branży która wymaga od nas doskonałej organizacji pracy, szeroko rozumiana przez nas logistyka jest bardzo ważnym elementem. Dlatego łańcuchem dostaw zarówno zaopatrzenia jak i usług wykonywanych okresowo w naszej firmie zajmuje się grupa osób o odpowiednim przygotowaniu i cechach osobowościowych pozwalających na podejmowanie szybkich decyzji i adekwatne reagowanie w sytuacjach stresowych. Jeżeli twierdzisz, że jesteś właściwą osobą do pracy w tym dziale - Zgłoś się do nas, zapraszamy.

Formularz kontaktowy

Email:
Temat:
Wiadomość: